به طور کلی برند یا نام تجاری به دو صورت لاتین و غیر لاتین در دنیای کسب و کار استفاده می شود.

استفاده از برند به معنای استفاده از انحصار یک امتیاز از یک کالا یا خدمات خاص است این امر طوری صورت می گیرد که حق سوء استفاده یا کپی و یا حتی اعمال تحریم از آن سلب می شود. برند ها به صورت نوشته تجاری یا لوگو تایپ یا نوشته تجاری و لوگو جداگانه مورد استفاده قرار می گیرند.

در ایران معمولا بازاریابی برای برند شخصی مفهومی ندارد؛ این در‌حالی است که مردم به اسامی علاقه دارند. مثلا برند اپل با نام استیو جابز گره خورده است و مردم هم به اسم جابز وفادارند.املاک صنعتی غلامی نیز موفق شده با ایجاد برند قابل اطمینان خود، برند بدون رقیبی در حوزه‌ی املاک صنعتی باشد و معاملات میلیاردی داشته باشد و جزو برترین برند املاک صنعتی قرار گیرد.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در دهه‌ی اخیر ایران، به نظر می‌رسد بازار املاک کمی در این راستا دیر وارد عمل شده است به همین دلیل تمامی مشاورین املاک در تلاش هستند تا با ایجاد سایت و به روز رسانی مفید خود بتوانند در این راه پیش‌قدم باشند و خدماتی متفاوت و مناسب با نیاز جامعه ارائه دهند و از رقبای خود پیشی گیرندبرندها بر حسب چیزی که معرفی می کنند ، انواع مختلفی دارند. بعضی از انواع برند را مثال میزنیم:

برند محصول: برند کردن یک محصول یا خدمت خاص.

برند شخصی: مانند یک ورزشکار

برند شرکتی: یک شرکت که چندین محصول یا خدمات مختلف دارد.

برند جغرافیایی: مانند یک شهر خاص

برند عمومی: مانند مراسم های حکومتی

برند فرهنگی: مانند یک مراسم فرهنگی

برند مذهبی: مانند یک مسجد یا کلیسا

فراموش نکنید که تبلیغات برای برند یکی از زیربنایی ترین اقدامات جهت تقویت برند می باشد

و این تبلیغات باید به گونه ای باشد که برند مذکور به نام شما شناخته شود. املاک صنعتی غلامی با برترین برند املاک صنعتی مفتخر است با کادری مجرب و فایلینگ قوی جهت خرید وفروش واجاره کارخانه ها و کارگاه و سوله

و زمین های صنعتی و… درخدمت صنعت گران عزیز باشد.

 شهرک صنعتی شمس آباد

 شهرک صنعتی کاسپین

.

املاک صنعتی جاده مخصوص

جاده مخصوص کرج یا بزرگراه شهید لشکری یکی از شاهراه های مواصلاتی بین تهران کرج می باشد که از سالیان دور به حمل و نقل و جابجایی بین پایتخت و شهرستانالبرز کمک شایانی داشته است و همواره در جهت کمک به کم کردن حجم ترافیک نقش بسزایی داشته است.

در جاده مخصوص کرج تنوع کاربری املاک بالا می باشد از جمله موارد مهم می توان به نوع کاربری عمده اشاره کرد کاربری املاک مسکونی و کاربری املاک صنعتی که از نظر مساحت کاربری صنعتی در این بخش غالب می باشد و نوع سوم کاربری تجاری می باشد که در سال های اخیر با توجه به ورود خودرو سازانی مانند تویتا ، بی ام و ، نیسان ، رنو ، پورشه و … همچنین از مراکز تجاری بزرگ می توان به مجموعه داران بزرگ فرش اشاره کرد از قبیل شهر فرش ، فرش وزرا ، فرش ملت و …. دسترسی سریع و حمل‌ونقل آسان از ویژگی‌های بارز خرید و رهن و اجاره ی املاک صنعتی جاده مخصوص کرج است چرا که این منطقه صنعتی داخل تهران مستقر است و همچنین راه‌های ارتباطی بسیار گوناگونی به نقاط مختلف شهر تهران دارد که باعث شده تا این منطقه صنعتی بسیار متمایز از سایر مناطق دیگر باشد؛